فروش ژئوتکستایل
۰۴
مرداد

فروش ژئوتکستایل

فروش ژئوتکستایل

فروش ژئوتکستایل – گروه آرین خاک ایرانیان با پیش از 15 سال تجربه در زمینه ی ژئوسنتتیک ها 

گروه آرین خاک ایرانیان تنها تولید کننده و وارد کننده ژئوتکستایل با استاندارد و کیفیت جهانی می باشد

لازم به ذکر است در حال حاضر گروه آرین خاک ایرانیان در فروش ویژه انواع ژئوتکستایل برای تمامی کاربرد های ژئوتکستایل قرار دارد و قیمت هایش به نصف رسیده است پس هرچه سریع تر با ما جهت خریداری  و نصب رایگان ژئوتکستایل تماس حاصل فرمایید

اطلاعات تماس باما

 موبایل : ۰۹۱۲۰۲۰۴۹۵۲

تلفن : ۰۲۱۸۸۰۰۳۶۲۱ – ۰۲۱۸۸۰۰۹۸۶۲

فکس : ۰۲۱۸۹۷۷۰۸۲۷

ایمیل : info@installgeomembrane.com

ادرس : تهران – خیابان جهان آرا ، خیابان بیست و هفتم ، پلاک ۶۷

ژئوممبران              ژئوممبرین                      ژئوتکستایل

ژئوتکستایل – geotextile

ژئوتکستایل­ ها محصولاتی پلیمری، صفحه ­ای و نفوذپذیر بوده که قادر به هدایت سیالات در امتداد و عمود بر صفحه­ شان هستند. ژئوتکستایل­ ها کاربردهای زیادی داشته و در حال حاضر مشکلات ژئوتکنیکی سازه ­های عمرانی زیادی نظیر جاده­ ها، راه آهن­ ها، خاکریزها، سازه­ های نگهبان، سدها و… را برطرف می­ کنند.

 ژئوتکستایل­ ها به دو دسته بافته و نبافته تقسیم می­شوند. ژئوتکستایل­ های بافته، از بافته شدن الیاف­ های پلیمری توسط دستگاه­ های بافنده تولید شده و ژئوتکستایل­ های نبافته از کنار هم قرار گرفتن الیاف­ های پلیمری به طور نامنظم، توسط روش ­های مختلف (گرمایی، شیمیایی و مکانیکی) تشکیل می­ شوند.

عملکردهای ژئوتکستایل

بسته به نوع نیاز ژئوتکنیکی، ژئوتکستایل­ ها می­توانند عملکردهای متفاوتی داشته باشند. در ادامه به بررسی برخی از مهمترین عملکردهای ژئوتکستایل­ ها در سازه­ های عمرانی پرداخته می­ شود:

جداکننده:

برای جلوگیری از اختلاط لایه­ هایی از خاک که دارای ذراتی با ابعاد مختلف می­ باشند، ژئوتکستایل مورد استفاده قرار می­گیرد. تصاویری شماتیک از تاثیر به کارگیری ژئوتکستایل به عنوان یک جدا کننده، در شکل­ های زیر نشان داده شده است.

زهکش:

در صورت به کارگیری ژئوتکستایل به عنوان زهکش، ژئوتکستایل به صورت یک مجرا برای هدایت سیالات در درون صفحه­اش عمل می­کند. معمولا ژئوتکستایل­های بافته نشده ضخیم به عنوان زهکش به کار می­روند.

آب بند:

هر دو نوع ژئوتکستایل بافته شده و بافته نشده می­توانند به عنوان یک آب بند به کار روند در صورتی که به قیر طبیعی آغشته شوند.

در این صورت نفوذپذیری ژئوتکستایل به شدت کاهش می­یابد. اغلب روسازی­ها باعث نفوذ درصدی از نزولات جوی  به داخل زیرسازی می­شوند که نتیجه آن ضعیف شدن زیرسازی می­باشد.

با به کارگیری ژئوتکستایل قیر اندود شده در روکش آسفالت، به عنوان یک لایه آب بند، می­توان از نفوذ آب به زیرسازی ممانعت نمود.

فیلتر:

در تمامی خاک­ ها، جریان آب سبب به حرکت درآوردن ذرات ریز خاک می­ شود.

به کارگیری ژئوتکستایل­ ها مانع از حرکت ذرات ریز خاک به همراه جریان سیال می­ شود و در اصل ژئوتکستایل به عنوان یک فیلتر عمل می­ کند. استفاده از ژئوتکستایل به عنوان فیلتر، مهم­ترین، رایج­­ ترین و شناخته شده ­ترین عملکرد ژئوتکستایل­ ها می­ باشد.

تصویری شماتیک از نحوه عملکرد ژئوتکستایل به عنوان یک فیلتر در شکل زیر نشان داده شده است.

تقویت کننده زمین:

قرار دادن ژئوتکستایل در درون خاک سبب ایجاد نیروی چسبندگی و اصطکاکی زیاد بین خاک و ژئوتکستایل می­ شود و در نتیجه مقاومت کششی و برشی افزایش می­یابد.

بنابراین استفاده از ژئوتکستایل­ ها به عنوان تقویت کننده خاک­ ها بسیار رایج می­ باشد. تصویری شماتیک از نحوه عملکرد ژئوتکستایل به عنوان یک تقویت کننده در شکل زیر نشان داده شده است.

شرکت مهندسی آرین خاک ایرانیان

با یک دهه تجربه واجرای بیش از یک میلیون مترمربع محصولات ژئوسینتتیک ( ژئوممبران ، ژئوتکستایل ، ژئودرین ، ژئومت ، ژئوبگ ، دیمپل شیت ، ژئومش ، ژئونت )در ایران و عراق ، اکنون با استفاده از محصولات ژئوسینتتیک آماده ارائه خدمات در بخش های :

نفت ، گاز و پتروشیمی

( حوشچه های گل حفاری ، ایزولاسیون فونداسیون مخازن نفتی، حوضچه های اتش نشانی ، حوچه های تبخیر ، ایزولاسیون مسیر انتقال سوخت )

معدن

( سد های باطله ، حوضچه های هیپ لیچ ، حوضجه های شستشو و ذخیر هاب )

صنعت آب وفاضلاب

( حوضچه های تصفیه پساب های صنعتی و شهری )

کشاورزی

( استخرهای ذخیر ه آب کشاورزی ، کانال های انتقال آب ، حوضچه های پرورش ماهی ، اب بندان ها )

عمران

( ایزولاسیون و زهکشی فونداسیون ، بام سبز ، ، دریاچه های مصنوعی ،سد ، ایزولاسیون تونل )

صنایع تبدیلی

( حوضچه های ذخیره آب و حوضچه ای پساب )

شما در بخش محصولات می توانید کاتالوگ های ما را مربوط ژئوممبران در صنعت نفت گاز پتروشیمی و کشاورزی دانلود کنید همچنین کاتالوگ ماردر زمینه کاربرد ژئوتکستایل در کنترل فرسایش تقویت روکش آسفالت فیلتراسیون ژهکشی می توانید دانلود کنید

در ضمن پیشنهاد می شود از وب سایت ما بازدید نمایید http://installgeomembrane.com/

که بصورت جزیی به شرح زیر می شود به ان اشاره کرد:

احداث استخر های کشاورزی ، سد ، کانال ، حوضچه های پرورش ماهی ، ایزولاسیون فونداسیون ساختمان ، پارکینگ طبقاتی ، مهار آب های زیرزمینی ، زهکشی با مصالح ژئوکامپوزیت برای اولین بار در ایران ،

احداث و ایزولاسیون سد های باطله ، حوضچه های شستشو ، حوضچه های تبخیر ،

احداث و پوشش مخازن آتش نشانی ،
تقویت روکش آسفالت
تثبیت بستر های لجنی

لازم به توضیح است که احداث استخرهای کشاورزی و پرورش ماهی و پرورش آبزیان ، احداث در یاچه های تفریحی در پارکها و … به وسیله محصولات ژئوسینتتیک مخصوصاً ورق ژئوممبران فوق العاده مطمئن به صرفه و عالی می باشد .

ورقهای ژئوممبران دارای خصوصیات فنی بالایی هستند که موجب استفاده روز افزون از این محصول در صنایع مختلف شده است . از جمله فشردگی مولکولی بسیار بالا که باعث درصد نفوذ ناپذیری بسیار بالا در مقابل آب می باشد

ژئوممبرین ، ژئوممبران ، ژئوگرید ، ژئوتکستایل، دیمپل شیت

فروش ژئوتکستایل
فروش ژئوتکستایل